Aktualny jadłospis

27.01.2020r poniedziałek

Śniadanie

Chleb pszenno-żytni z masłem, kiełbasą kruchą, drobiową, papryką świeżą, kakao na mleku, herbata z miodem i cytryną.

II śniadanie

Jabłko,  świeżo wyciskany sok warzywno-owocowy (GR III)

Obiad

Zupa z czerwonej soczewicy z mięsem, ziemniakami na wywarze mięsno-jarzynowym (mięso drobiowe, mięso wołowe, marchew, pietruszka, seler, por, włoska kapusta) z zieloną pietruszką. Makaron z sosem truskawkowym na bazie jogurtu naturalnego i śmietanki, marchewka do chrupania, kompot wieloowocowy (czarna porzeczka, jabłko, śliwki, daktyle).

Podwieczorek 

Chleb graham ze słonecznikiem z masłem, pasztetem z królika, ogórkiem kiszonym.

28.01.2020r wtorek

Śniadanie

Chleb pszenno-żytni z masłem, szynką alpejską, serem żółtym, pomidorem, szczypiorkiem, kakao na mleku, herbata z miodem i cytryną.

II śniadanie

Mandarynka, świeżo wyciskany sok warzywno-owocowy (GR I)

Obiad

Rosół z kaszą jaglaną na wywarze mięsno-jarzynowym   (mięso drobiowe, mięso wołowe, marchew, pietruszka, seler, por, włoska kapusta) z zieloną pietruszką. Kotlet z piersi kurczaka smażony, panierowany (jajka, mąka      pszenna, bułka tarta), ziemniaki z koperkiem, marchewka na gorąco (mąka pszenna), kompot wieloowocowy (czarna porzeczka, jabłko, śliwki, daktyle).

Podwieczorek

Weka pszenna z masłem, z tuńczykiem, papryką, rzodkiewka do chrupania.

 

29.01.2020r środa

Śniadanie

Zupa mleczna z płatkami wielozbożowymi, czekoladowymichleb graham ze słonecznikiem z masłem, miodem, serkiem naturalnym, szczypiorkiem, herbata z miodem i cytryną.

II śniadanie

Papryka, świeżo wyciskany sok warzywno-owocowy (GR IV)

Obiad

Zupa ogórkowa z ryżem na wywarze jarzynowym (masło, marchew, pietruszka, seler, por, włoska kapusta) z zieloną pietruszką, zabielana śmietaną. Schab duszony w sosie (sos zaciągany mąką ziemniaczaną), ziemniaki z koperkiem, buraczki zasmażane (masło, mąka pszenna, śmietana), kompot wieloowocowy (czarna porzeczka, jabłko, śliwki, daktyle).

Podwieczorek

Chleb pszenno-żytni z masłem, kiełbasą kruchą, drobiową, pomidorem, rzodkiewka do chrupania.

 

30.01.2020r czwartek

Śniadanie

Chleb pszenno-żytni z masłem, szynką szlachecką, sałatą zieloną, kawa na mleku, herbata z miodem i cytryną.

II śniadanie

Banan,

Obiad

Zupa kalafiorowa z makaronem na wywarze jarzynowym (masło, marchew, pietruszka, seler, por, włoska kapusta) z zieloną pietruszką, zabielana śmietaną. Piersi z kurczaka w sosie czosnkowym (sos zaciągany mąką pszenną), ziemniaki z koperkiem, surówka wielowarzywna z oliwą z oliwek, (kapusta kiszona, marchewka, jabłko, żurawina), kompot wieloowocowy (czarna porzeczka, jabłko, śliwki, daktyle)

Podwieczorek

Weka pszenna z masłem, pastą z jaj (jajka, majonez, jogurt naturalny) zieleniną, rzodkiewka do chrupania.

 

31.01.2020r piątek

Śniadanie

Chleb pszenno-żytni z masłem, serem żółtym, tuńczykiem, szczypiorkiem, pomidorem, kakao na mleku, herbata z miodem i cytryną.

II śniadanie

Jabłko,  świeżo wyciskany sok warzywno-owocowy (GR II)

Obiad

Zupa ziemniaczana z mięsem na wywarze mięsno-jarzynowym (mięso drobiowe, mięso wołowe, marchew, pietruszka, seler, por, włoska kapusta) z zieloną pietruszką. Mięso duszone, sos boloński (sos zaciągany mąką ziemniaczaną), makaron penne, sałatka z ogórka kiszonego z oliwa z oliwek, kompot wieloowocowy (czarna porzeczka, jabłko, daktyle).

Podwieczorek

Chleb pszenno-żytni z masłem, szynką alpejską, zieloną sałatą, rzodkiewka do chrupania.

 

Woda dostępna dla dzieci na oddziałach.

 

Produkty zapisane tłustym drukiem mogą zawierać substancje powodujące alergię lub reakcje nietolerancji zgodnie z zał. nr 2 do Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady /UE/ Nr 1169/2011 z dnia 25.X.2011r

            W sprawie przekazania konsumentom informacji na temat żywności przedstawiamy listę składników alergennych mogących występować w przygotowanych potrawach:

  1. Zboża zawierające gluten/ pszenica, żyto, jęczmień, owies, pszenica khorasan/
  2. Jaja
  3. Ryby
  4. Orzeszki ziemne
  5. Soja
  6. Mleko
  7. Orzechy, migdały
  8. Seler
  9. Nasiona sezamu
  10. Gorczyca
  11. Łubin